Tel. +370 618 66999
info@pardavimupajegos.lt

Siųsti

Asmeninio augimo strategijos

Koučingas

Dažnai pasikalbėjus su Pardavimų vadovais išgirstu, kad Pardavimų vadybininkai dirba, jei jiems “spardomas užpakalis”. Nepavydžiu tokiems vadybininkams. Neabejoju, kad toks rezultatas nebus tvarus ir ilgalaikis.

Pats dirbau vadybininku- žinau, kad norint pasiekti geriausiai įmanomo rezultato pats galingiausias įrankis yra koučingas. Pardavimų vadybininkas gali keisti savo veiklą parinkus jam tinkamą ugdymo planą ir nuolat aptariant rezultatus su pačiu vadybininku bei jo vadovu. 

Bardamas, priekaištaudamas ilgalaikėje perspektyvoje nieko nepasieksi.

Lygiai taip pat koučingas reikalingas ir Pardavimų vadovui- dažnai jis būna pačioje sudėtingiausioje situacijoje- turi spaudimą iš aukščiausios vadovybės pasiekti geresnį rezultatą ir tuo pačiu pasipriešinimą iš “apačios”- pardavimų vadybininkų.

Rekomenduojama 10 koučingo sesijų, kurių metu suplanuojamas Pokytis, veiksmai jam pasiekti ir vykdomas nuolatinis matavimas bei kliūčių ir progreso aptarimas.

Asmeninio augimo strategijos

Įsivaizduok, jei esi plaukikas ir nori pagerinti savo rezultatą tarkime 1000m distancijoje.

Kvailiausia būtų daryti tai, ką rekomenduoja dauguma mokytojų- plaukti kuo daugiau tuos pačius 1000m.

Dažniausia, ką išgirsi iš daugumos koučerių- daryk tai, ką moki geriausiai. Aš manau atvirkščiai- mokykis daryti tai, ką moki prasčiausiai. Arba taisyk tai, kas labiausiai nesiseka, t.y. dirbk su savo silpnomis vietomis, išlaikydamas savo stipriąsias savybes tam, kad pasiekti geresnį rezultatą.

Analogas su plaukimu būtų toks- žiūrėk kur tavo silpnoji vieta- reikia skirstyti į stadijas ir žiūrėti ką darai lėčiausiai- įšokimas į vandenį, startinis greitis, posūkio greitis ir kokybė, ištvermė, kvėpavimas ar finišas.

Tik taip gali gerinti bendrą rezultatą. Lygiai tas pats galioja verslininkams, mokytojams, sportininkams, verslų savininkams, politikams ir visiems kitiems žmonėms, norintiems pagerinti savo rezultatą arba padarytį pokytį savo gyvenime.

Svarbiausiai žinoti- viską galima išmokti! Kaip ir olimpinis čempionas turi trenerį, lygiai taip pat ir kiekvienas žmogus, nusprendęs pakeisti savo gyvenimą tą padarys greičiau ir kokybiškiau, pasirinkęs asmeninio augimo koučerį.