Tel. +370 618 66999
info@pardavimupajegos.lt

Siųsti

Pardavimų komandos atranka

Asmenybės vertinimas

Pardavimai yra komandinis žaidimas. Prieš samdant komandos narį gerai žinoti kas jį motyvuoja, kas demotyvuoja, kaip jis dirba komandoje. Pretendentui, atsakius į nesudėtingus klausimus, galima gauti labai tikslią elgesio analizę, kuri padeda pasirinkti tinkamiausią komandos narį ir sėkmingai dirbti su juo ir ateityje.

Taip pat naudinga sudarant ne tik individualius ugdymo planus, bet ir tinkamai subalansuojant pardavimų pajėgas- gerai turėti ne tik rizikuotojų, karštagalvių, bet ir ramiau mąstančių žmonių tinkamam komandos balansui pasiekti.  

Pardavimų vadybininkų atranka

Pardavimų vadybininkais gimstama ar tampama?

Nuolatinis Vištos ir kiaušinio klausimas. 

Esu giliai įsitikinęs, kad viską, absoliučiai viską galima išmokti. Mes jums galime ir “pagimdyti” :) - išmokinsim taip, kad būtų “nepramušamas”! 

Klausimas- kokie prioritetai keliami vadybininkui- ar reikia susikurti rinką ir ieškoti ypatingai aktyvių žmonių, o gal kitų metų strateginis uždavinys yra išlaikyti pasiektus pardavimus ir reikalingi patyrę, bet išlaikyti žmonės, galintys ir norintys daugiau laiko praleisti dirbdami su esamais klientais?

Ar įmonė turi resursų samdyti pačius geriausius rinkoje? O gal, nepajėgdama samdyti pačių geriausių sutinka laukti ir investuoti į vadybininkus?

Parenkame vadybininkus pagal įmonės poreikius ir mūsų pridėtinė vertė- apmokiname pagrindinių pardavimo žinių.

Pardavimų vadovų atranka

Bet koks netinkamas ar neturintis įgūdžių Pardavimų vadovas gali sujaukti visos komandos darbą ar net sužlugdyti pardavimų skyrių.

Lygiai taip pat- profesionalus ir motyvuotas Pardavimų vadovas gali prikelti ir įkvėpti visą pardavimų komandą net ir padvigubinti įmonės pardavimus. 

Įmonės daro dažną klaidą, paskirdamos geriausią Pardavimų vadybininką įmonės Pardavimų vadovu. Taip netenkama ne tik Pardavimų vadovo, bet prarandamas ir Pardavimų vadybininkas.

Šioms dviems pareigoms reikalingos ir tokios pačio, bet ir skirtingos savybės.

Pagrindinė pardavimų vadovo pareiga- ugdyti savo pardavimo vadybininkus taip, kad kuo greičiau visi pasiektų A lygį. Tuos, kurie nedaro pažangos ir nevykdo ugdymo plano- išlydėti į kitą darbą.

Geras pardavimų vadovas- kaip krepšinio komandos treneris- ruošia savo žmones atskirai ir kaip komandą- kartu, stebi rungtynių eigą, t.y.pardavimų biudžeto vykdomą veiklą, duoda patarimus, pasiūlymus, klausia, t.y. koučina, taip pasiekdamas patį geriausią rezultatą. Reikalui esant- keičia žaidėjus, paruošia aukštesnio lygio komandai ar net atsisveikina su šiai komandai netinkančiais žaidėjais ir parenka naujus.